Členstvo na stránke Handmade Creation

Stránka poskytuje vysoko kvalitné, efektívne a bezpečné prostredie pre predaj ručne vyrábaných výrobkov. K tomu používa najrôznejšie prostriedky, či už technického rázu (prevádzka IT, administrácia, ľudské zdroje, vývoj), tak i prostriedkov vašej reklamy pre vaše výrobky, propagácie (PR, marketing, reklama). To všetko zdarma.

Podpora: kreativnerucky@gmail.com

Registrácia predajcu

Ako postupovať?

Registráciu si vytvoríte jednoducho, následne sa prihlásite a môžete okamžite pridávať svoje výrobky, využívať priestor pre vaše výrobky a to v neobmedzenom počte. Kedykoľvek môžete svoje výrobky upravovať a aktualizovať. Už po registrácii a prihlásení na stránku môžete naplno pridávať svoje práce, výrobky. Potvrdenie členstva na stránke vám príde na váš uvedený email, ktorý ste zadali pri registrácii.

Propagácia vašich prác a výrobkov bude umiestnená pravidelne na:

FACEBOOK stránka /Handmade creation/

FACEBOOK stránka /Predaj handmade/

FACEBOOK skupina /Handmade Creation/

FACEBOOK skupina /Tvoríme predávame/

INSTAGRAM účet /Tvoríme predávame/  


Ďalšia propagácia

Okrem toho, každý nový predajca bude zobrazený i na titulnej strane ako nový predajca a preklik na je ho celý profil a výrobky. Ku každému výrobku budeme robiť SEO analýzu a vkladanie kľúčových slov vašich výrobkov a popisov pre vyhľadávač Google, aby vaše výrobky čo v najväčšej miera našiel váš potencionálny zákazník.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo ukončiť okamžite túto zmluvu s užívateľmi, ktorí nedodržiavajú pravidlá servera, nie sú ochotní spolupracovať pri riešení štandardných či výnimočných situácií s vedením servera Handmade Creation. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo ukončiť okamžite zmluvu s užívateľmi i bez udania dôvodu.